Kreatívne návrhy interiérov

Každý klient a interiér je pre nás jedinečný. Vieme sformulovať a využiť potenciál priestoru. Tvoríme autorský dizajn a rešpektujeme požiadavky klienta. Atmosféra priestoru je pre nás začiatkom a zároveň cieľom. Poznáme mnoho ciest a spôsobov pre dosiahnutie tohto cieľa.

Komplexné realizácie projektov

Spoluprácujeme s klientom od prvého stretnutia cez prípravu vizualizácií a projektu až po realizáciu stavebných prác a dodávku kompletného interiérového vybavenia. Na základe vlastných skúseností vieme, že pre klienta je najvýhodnejšie mať  spoľahlivého partnera pre riešenie každej etapy tvorby interiéru.

Vlastná výroba na mieru

Vlastníme vlastné výrobné priestory, kde realizujeme výrobu rôzneho nábytku na mieru. V oblasti výroby a montáže interiérov máme bohaté skúsenosti. Kladieme dôraz na kvalitu od vstupného materiálu, kovania, striekania až po konečnú montáž.

nas tím Remart design studio

Zoznámte sa s ReMart design

Takmer dvadsať rokov v rodinnej nábytkárskej výrobe, vlastné výrobné a realizačné dielne a vlastné štúdiá nám umožňujú flexibilnú podporu Vašich zámerov. Riadime sa vždy podľa Vašich predstáv a vďaka úspešnej spolupráci architektov a dizajnérov sa snažíme priniesť do vášho bývania harmóniu. Filozofiou ReMart design je vytvárať bývanie na mieru. Sme presvedčení, že vysoko kvalitný interiér už nie je luxus, ale štandard, ktorý si môže dovoliť takmer každý..

Úspechy
6
Rokov
Práce
432
Realizovaných
Projektov
3
Interiérové
Štúdia
1
Rodinná
Firma

Chcete vidieť viac? Kliknite na tlačidlo na pravej strane.

One & Only

Tím expertov

Skill set

Služby ktoré môžete od nás očakávať

Komplexné riešenia interiéru

Komplexné riešenie interiéru znamená spoluprácu s klientom od prvého stretnutia cez prípravu vizualizácií a projektu až po realizáciu stavebných prác a dodávku kompletného interiérového vybavenia. Na základe vlastných skúseností vieme, že pre klienta je najvýhodnejšie mať jedného spoľahlivého partnera pre riešenie každej etapy tvorby interiéru.

Tvorba vizualizácii a príprava projektu interiéru
100%
Realizácia interiérov na kľúč
100%
Dodávka nábytku na mieru a interiérových doplnkov vrátane osvetlenia
100%

Konzultácie a odborné poradenstvo 

Akúkoľvek radu potrebujete, radi vám poskytneme konzultáciu zadarmo. Našou filozofiou je individuálny prístup k zákazníkom a umenie načúvať jeho potrebám. Odborný personál v našich predajniach Vám ochotne poskytne konzultáciu a pomôže Vám pri zariaďovaní Vášho domova , od návrhu až po komplexnú realizáciu.

Tvorba vizualizácii a príprava projektu interiétu

Vypracujeme Vám návrh interiéru a na mieru podľa súčasných dizajnových  trendov.  Každý klient a interiér je pre nás jedinečný. Vieme sformulovať a využiť potenciál priestoru. Tvoríme autorský dizajn a rešpektujeme požiadavky klienta.

 

Nam ultricies est in diam convallis, vel faucibus turpis sodales. Aliquam sollicitudin cursus lectus id dignissim. Sed rhoncus luctus pretium. Ut dictum justo eu nibh porta pulvinar. Nulla elementum augue vitae urna efficitur lobortis vel nec sapien. Morbi dignissim vulputate finibus. Mauris tincidunt ante id turpis auctor vulputate. Vestibulum quis interdum ipsum. Aliquam erat volutpat.

Realizácia interiérov na kľúč

Zmanemá komplexné riešenie interiéru spolupráca s klientom od prvého stretnutia cez prípravu vizualizácií a projektu až po realizáciu stavebných prác a dodávku kompletného interiérového vybavenia.

Dodávka stavebných prác vrátane realizácie rozvodov

V spolupráci  s našimi dodávateľmi stavebných prác Vám poradíme s vybavením povolení a profesionálne zrealizujeme premenu Vášho domova. Zabezpečenie potrebného stavebného materiálu, upratanie a likvidácia odpadu sú samozrejmosťou. S nami je kompletná rekonštrukcia skutočne kompletná.

Dodávka dlažieb, obkladov a sanity

Spolupracujeme s veľkoobchodnými dodávateľmi a veľkoskladmi, kde Vám podľa návrhu sprostredkujme predaj dlažby obklady a sanitu za veľmi priazdnivé ceny.

Dodávka podlahových krytín, interiérových dverí a povrchové úpravy stien

Z množstva produktov  ponúkaných trhom Vás zorientujeme, budeme sa snažiť poradiť pri rozhodovaní čím Vám zjednodušíme výber podlahových krytín, interiérových dverí a povrchových úprav stien.

Dodávka nábytku na mieru a interiérových doplnkov vrátane osvetlenia

Vlastné výrobné priestory nám umožňujú realizovať výrobu rôzneho nábytku na mieru. V oblasti zariaďovania a montáže interiérov máme bohaté skúsenosti. Kladieme dôraz na kvalitu od vstupného materiálu, kovania, striekania až po konečnú montáž. ReMart design studio sa zameriava na výrobu atypických interiérov. Nakoľko úzko spolupracujeme s architektmi, sme schopní zabezpečiť profesionálne návrhy interiérov, exteriérov, celého domu, rôzne úpravy od stavebných prác až po najmenšie detaily v interiéroch. Veľmi radi Vám zariadime akýkoľvek priestor

Dodávka spotrebičov, drezov, batéríí a kuchynských doplnkov

 V spolupráci s našimi dodávateľmi  a našimi skúsenosťami Vám zabezpečíme kvalitne a nami overené spotrebiče, drezy, batérie či iné doplnky do interiéru 

Konzultácie a odborné poradenstvo
Tvorba vizualizácii a príprava projektu
Realizácia interiérov na kľúč
Dodávka stavebných prác
Dodávka dlažieb, obkladov a sanity
Dodávka podlahových krytín, interiérových dverí a povrchové úpravy stien
Dodávka nábytku na mieru
Dodávka spotrebičov, drezov, batéríí

Štúdia interiéru

Konzultácie a odborné poradenstvo v oblasti interiérovej architektúry a dizajnu

Tvorba vizualizácii a príprava projektu interiérurem 

Naša práca začína osobným stretnutím, kde sa snažíme zistiť čo najviac o klientovi a jeho potrebách a navrhneme viacero alternatív riešenia domu alebo interiéru. Z konzultácií a postupných úprav vytvoríme finálne riešenie, ktoré vieme zrealizovať na kľúč. Spolupracujeme so stavebnou firmou, ktorá vie od stavebných úprav cez výmeny rozvodov a realizácie kúpeľní zabezpečiť kompletnú rekonštrukciu interiéru. Nábytky a kuchyne na mieru sú zabezpečené vlastnými výrobnými kapacitami na ktorých pracujú skúsení stolári.

Architektúra a navrhovanie je pre nás zábavou a ak vás naša tvorba oslovila, rady sa podelíme o naše nápady a skúsenosti.

Realizácia interiéru

Realizujeme výrobu rôzneho nábytku na mieru

Návrhom sa naša spolupráca nekončí. Samozrejmosťou je dodávka stavebných prác vrátane realizácie rozvodov. Pri rekonštrukcii postupujeme profesionálne a pre klienta zabezpečíme:

  • Demolačné práce a likvidáciu starého bytového jadra
  • Prevedenie hrubej stavby
  • Montáž rozvodu vody a odpadu
  • Elektroinštalácie
  • Obkladové práce
  • Kompletizáciu sanitárneho vybavenia
  • Maliarske a lakýrnické práce
  • Hrubé upratanie za účelom prevzatia stavby

Celková doba rekonštrukcie bytov pri dodržaní všetkých technologických postupov trvá 5 až 9 dní.

Zabezpečujeme kompletnú škálu výrobkov s vysokými estetickými a funkčnými vlastnosťami v rôznych kombináciách farieb, vyhotovení, rozmerov a dizajnov v snahe ponúknuť  „kompletný projekt“.
Zabezpečujeme najmä dodávku obkladov a dlažieb, sanitárnu techniku, ale i doplnkový sortiment ako sú dvere, zábradlia či dekoračné predmety.
Zakladáme si vždy na ponuke technicky pokrokových výrobkov s vysokou úrovňou kvality.

Každá podlaha skrýva emócie a prezrádza niečo o Vás, ale hlavne zdôrazní Vašu osobitosť, originalitu.
Vďaka vášni pre detaily ponúkame parkety s inovatívnou štruktúrou, vhodnými rozmermi dosiek, dokonale vyváženými farbami.
Pri navrhovaní venujeme pozornosť aj tým najmenším detailom, aby sme zvýraznili rozmanitosť našich parkiet.
Nechajte sa uniesť týmito emóciami a zdôraznite svoje ja a realizujte s nami svoje sny.
Podlahami, ktoré nie sú len dnes moderné , ale zajtra budú taktiež považované za klasické.
Vstúpte do sveta značiek KÄHRS, QUICK STEP, PERGO, Balterio, BONA.

Vlastné výrobné a realizačné dielne a vlastné štúdiá nám umožňujú flexibilnú podporu Vašich zámerov. Riadime sa vždy podľa Vašich predstáv a vďaka úspešnej spolupráci architektov a dizajnérov sa snažíme priniesť do vášho bývania harmóniu. Filozofiou ReMart design je vytvárať bývanie na mieru. Sme presvedčení, že vysoko kvalitný interiér už nie je luxus, ale štandard, ktorý si môže dovoliť takmer každý..

Zabezpečujeme distribúciu  spotrebičov, drezov, batéríí a kuchynských doplnkov

Pracovný čas

Po. pia. 09:00 - 18:00

Telefón

+421 0911 884 056

de_DE_formalGerman
sk_SKSlovak de_DE_formalGerman