RAUVISIO crystal

Sklolaminát RAUVISIO crystal prepožičiava  eleganciu a luxusný vzhľad a  Váš nábytok tak dostane celkom iný, osobitný ráz.

RAUVISIO crystal je polymérové sklo, ktoré Vás nadchne svojím vysoko lesklým vzhľadom. Či už ako kuchynské dvierka, zásteny, prípadne iné čelné plochy. Pritom však dokonalo kompenzuje nevýhody pravého skla. Pri použití na zásteny kuchynských liniek sa 4 mm varianta RAUVISIO crystal slim postará o fascinujúci optický výsledok.

Získate tieto výhody:
Toto  sklo novej generácie Vás prekvapí pri  každodennom používaní Vašej kuchyne vždy nejakou skvelou vlastnosťou:

  • Vysoko kvalitný vzhľad. Brilantným hĺbkovým spracovaním sa stanú RAUVISIO crystal čelné dosky absolútnou prednosťou  Vašej kuchyne . Bielym efektom sa Vaša kuchyňa rozžiari bezchybnými farbami.

  • Odolnosť voči poškriabaniu. Pri každodennom používaní vykazuje RAUVISIO crystal vysokú odolnosť voči poškriabaniu.  Preto bude povrchová plocha vyzerať aj po mnohých rokoch tak, ako  prvý deň.

  • Hygienická čistota. Pri bežných sklenených frontoch sa môže špina zhromažďovať v špárach a póroch. Čelné plochy RAUVISIO crystal sú celé dokola úplne bez špár. Choroboplodné zárodky tak nemajú žiadnu šancu.

  • Farebná stálosť. Čelné plochy RAUVISIO crystal sú farebne stabilné a odolné voči UV žiareniu.  Aj po mnohých rokoch môžete svoju kuchynskú linku doplniť alebo prerobiť, neuvidíte žiadny farebný rozdiel v porovnaní s už jestvujúcimi dvierkami.

  • Odolnosť voči nárazom. RAUVISIO crystal je 10 x pevnejšie a odolnejšie voči rozbitiu ako bežné sklo  a vydrží aj vysoké zaťaženie. A ak by predsa len malo dôjst k poškodeniu  povrchovej plochy, nevzniknú pritom žiadne črepiny a tým ani nebezpečenstvo úrazu.

  • Ľahko sa čistí. Čelné plochy RAUVISIO crystal sú lakované a preto odolné voči odtlačkom prstov. Znečistenie sa dá poľahky odstrániť vodou a handričkou z mikrovlákna.

  • Dá sa na ne písať. Povrchová plocha na vyžiadanie disponuje aj magnetickou funkciou, dá sa popísať fixkami na bielu magnetickú tabuľu. Tak na nej môžete svojim najmilším nechávať každý deň malé odkazy.

  • Extrémna stabilita. RAUVISIO crystal si vďaka svojej symetrickej štruktúre aj po dlhých rokoch používania  zachováva trvalú stabilitu a nedeformuje sa.

  • Garancia podpory trvalej udržateľnosti zdrojov. Naše RAUVISIO platne sú lisované z drevených materiálov a spĺňajú všetky požiadavky dané pre bežné dodávateľské reťazce  kvôli zachovaniu trvale udržateľného lesného hospodárstva (PEFC).z drevených materiálov a spĺňajú všetky požiadavky dané pre bežné dodávateľské reťazce  kvôli zachovaniu trvale udržateľného lesného hospodárstva (PEFC).