Služby nábytok na mieru

Každá kuchyňa začína ako predstava. Predstavy však nemajú hranice ako reálny svet a preto je namieste svoje predstavy konzultovať s niekym, kto má v danej oblasti skúsenosti. V našej predajni Vám ponúkame poradenské služby ohľadom kuchýň a všetkého čo ku kuchyni patrí. Navedieme Vás na správnu cestu pri výbere materiálov, rozmerov, rozloženia, spotrebičov či doplnkov.

Možno si poviete, veď to nieje žiadna veda. Budete však prekvapený, na koľko vecí treba myslieť, aby bol výsledok čo najbližie Vašej predstave. Kuchyňa by mala byť v prvom rade „funkčná“ – mať dostatok úložného miesta, pracovného miesta a rozložené tak aby boli veci vždy po ruke. Správny výber a umiestnenie spotrebičov, návrh prípojok plynu, vody, odpadu, elektriky ….

Podruhé estetická, vkusná, dominovať interiéru alebo ho dopĺňať, vytvárať príjemné prostredie v ktorom sa odohráva nemalá časť dňa. Veľké percento kuchýň v našich domácnostiach je spojených s jedálenským kútom a v príjemnom prostredí predsa lepšie chutí. Tu prichádza narad vhodný výber farieb, typov materiálov, doplnkov …

 

 

sk_SKSlovak
de_DE_formalGerman sk_SKSlovak